шины


Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 43

Зарегистрирован: Сб май 25, 2019 4:01 pm

Сообщение Ср мар 10, 2021 2:27 pm

шины

Хлопці та дівчата в мене таке питання є - де можна придбати якісні шини для автомобіля? Зараз деякі скажуть, що не жіноча то справа займатися цим питанням, але таке життя - батькові потрібна літня гума, а в інтернеті він не розбирається.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 38

Зарегистрирован: Вс авг 25, 2019 2:38 pm

Сообщение Ср мар 10, 2021 2:28 pm

Re: шины

Це називається сексизм ))) і нажаль у відкритих чатах це часто зустрічається. Хоча якщо чесно, то на автомобільних сайтах повно дівчат, які шукають щось для автомобілів, або своїх, або своъх чоловіків, так що це вже давно не новина.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 43

Зарегистрирован: Сб май 25, 2019 4:01 pm

Сообщение Ср мар 10, 2021 2:29 pm

Re: шины

Я вперше шукаю такі речі, зазвичай, я шукаю щось більш жіночне - одяг, косметику, або іграшки для дитини ), але батько попросив, бо на ринку дуже дорого вийде купівля чотирьох покришок, от ми й шукаємо більш прийнятні варіанти.
Аватара пользователя

Новичек
Новичек

Сообщения: 21

Зарегистрирован: Пн окт 28, 2019 8:44 pm

Сообщение Ср мар 10, 2021 2:30 pm

Re: шины

Сайтів, що торгують покришками для машин безліч, тим більше що зараз період коли всі починають заміняти зимову гуму на літню… хоча я б ще почекав трохи із заміною, бо у нас така погода, що ще можуть бути сніги і хуртовини. Я взимку купував собі лютні покришки на сайті інтернет магазину Shiny&Diski , ціни мені дуже сподобалися і інтерфейс зручний, легко підібрати потрібну гуму навіть новачку самостійно.

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 1

Зарегистрирован: Пн мар 15, 2021 4:40 pm

Сообщение Пн мар 15, 2021 11:40 pm

Re: шины

Посоветуйте какие лучше купить летние шины R14 https://rozetka.com.ua/avtoshiny/c4330821/diametr-69514=272416;sezonnost-69521=letnie-272710/
Хочу купить новые шины на ланос. Старые уже надо выбрасывать.
Изображение

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 2

Зарегистрирован: Вт май 03, 2022 1:46 pm

Сообщение Вт май 03, 2022 2:31 pm

Re: шины

Patrikeevna писал(а):Хлопці та дівчата в мене таке питання є - де можна придбати якісні шини для автомобіля? Зараз деякі скажуть, що не жіноча то справа займатися цим питанням, але таке життя - батькові потрібна літня гума, а в інтернеті він не розбирається.

Я нещодавно ледве найшов гудєри, зараз з цим проблема. Сайт де толковий вибір https://goroshina.ua/. Ще відправили по новій пошті (там доречі знижки , 14r 4 колеса 250 грн вийшло)

Новичек
Новичек

Сообщения: 27

Зарегистрирован: Пт дек 02, 2022 12:21 pm

Сообщение Ср окт 09, 2024 9:54 am

Re: шины

Недавно решил обновить своё спецвзуття и робоче взуття. Зашёл на сайт https://ark.ua/ru/obuv.html и был приятно удивлён выбором. Там нашёл хорошую обувь для работы по разумным ценам.Купил себе пару защитных ботинок — они оказались удобные и легкие. Также взял рабочие кроссовки для повседневной носки, чтобы было комфортно на ногах в течение всего дня. Доставка пришла довольно быстро, и качество обуви на высоте.

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 7

Зарегистрирован: Вт май 28, 2024 3:10 pm

Сообщение Пн окт 14, 2024 4:59 pm

Re: шины

Заказал я шины зимние Matador MP93 Nordicca на https://asva.ua/catalog/by_size/?BRAND_ID=3&season=5 и теперь советую всем! Удобный каталог, быстрая доставка и профессиональные консультации — всё на высоте. Оформил заказ онлайн, и в течение дня мне перезвонили для уточнения деталей. Шины прибыли быстро и в идеальном состоянии. На дороге ведут себя уверенно даже в сложных зимних условиях. Рекомендую ASVA как надёжный магазин с широким ассортиментом!

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 82

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB