Немного о политике...и жизни 2014-2016 год


Обсуждаем все, что захотим....

Модератор: Bad Boys

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 361

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Вс янв 03, 2016 9:26 pm

Замовлення через Інтернет Витягу з Держ. земельного кадастр

Інструкція з використання електронного сервісу «Замовлення через мережу Інтернет Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку»


На комп’ютері, підключеному до мережі Інтернет, за допомогою веб-браузера зайдіть на Публічну кадастрову карту України за посиланням - http://map.land.gov.ua.

На Публічній кадастровій карті України знайдіть за кадастровим номером земельну ділянку, на яку Ви хочете замовити Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (далі по тексту – Витяг з ДЗК).

Натисніть курсором миші на обраній ділянці і в меню, що відкриється, натисніть «Замовити Витяг».

Наприклад: http://berdichev.info/?newsid=144969187 ... tegoryid=1


Уважно й достовірно заповніть форму у вікні, що відкриється.

В формі необхідно вказати достовірні дані стосовно особи, що замовляє (та буде отримувати) Витяг з ДЗК.

Наприклад: http://berdichev.info/?newsid=144969187 ... tegoryid=1

zem-2.png


УВАГА! Найкраще, щоб при замовленні Витягу з ДЗК через мережу Інтернет - «Прізвище Ім’я По-батькові» Замовника Витягу співпадало з «Прізвищем Ім’ям По-батькові» власника або користувача земельної ділянки

Поля, що є не обов’язковими для заповнення, в яких ви не плануєте вказувати інформацію, потрібно залишити пустими, не вказуючи в них такі символи як – прочек, дефіс, зірочка тощо.

Також, при заповненні форми, потрібно обрати Центр надання адміністративних послуг (далі по тексту - ЦНАП), в якому Замовник бажає отримати Витяг з ДЗК.

Зокрема необхідно ввести код у форму захисту від спаму та надати «дозвіл на обробку Ваших персональних даних» шляхом проставлення галочки у відповідній графі.

Наприклад: http://berdichev.info/?newsid=144969187 ... tegoryid=1


Після заповнення та перевірки на правильність заповнення усіх полів форми, натисніть кнопку «Сформувати запит».

Ви побачите повідомлення про успішне формування замовлення та необхідність оплати адміністративної послуги перед тим, як замовлення буде направлене на виконання.

Наприклад: http://berdichev.info/?newsid=144969187 ... tegoryid=1

Для оплати адміністративної послуги натисніть на слово «Посиланням».

Вас буде переадресовано на платіжний сервіс LiqPay, за допомогою якого Ви зможете здійснити оплату адміністративної послуги (за допомогою платіжної картки, платіжного терміналу тощо).

Примітка: Навіть при присвоєнні замовленню номеру, воно відправляється на опрацювання державним кадастровим реєстраторам, виключно тільки після того, як Ви успішно оплатите замовлену послугу.

zem-5.png


Після того, як Ви сплатите кошти за адміністративну послугу, Вам на електронну пошту буде направлено лист, в якому буде інформація про те, що Ви успішно сплатили за послугу та відповідно Ваше замовлення успішно оформлене та передане на опрацювання.

Протягом кількох днів Вам на електрону пошту надійде лист, в якому буде вказано, що Ваше замовлення опрацьоване. Також, у листі буде зазначено дата та час надходження документів до обраного Вами ЦНАПу.Після цього Ви можете з’явитися з документом, що посвідчує особу (паспорт), у обраний при замовленні Витягу з ДЗК ЦНАП для отримання відповідних паперових документів.

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 361

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Пн янв 04, 2016 2:46 pm

Закон для оптимизации соцрасходов подписал Президент

Правительственный закон для оптимизации соцрасходов подписал Президент Порошенко, передают interfax.com.ua.

Президент Украины поставил подпись под принятым Верховной Радой 24.12.15 законом, входящим в пакет «бюджетных законов».
Для поддержания финположения государства, усовершенствования положений соцполитики закон предусматривает:

- для населения индексация доходов будет производиться при росте индекса цен для потребителей, если превысит порог в 103% (вместо 101% ранее);

- с 01.01.16 по 31.12.16 max размер пенсии (с надбавками, повышениями, доплатами) не должен превышать 10740 гривен;
Также закон продлевает действие нормы о невыплате пенсий работающим депутатам, прокурорам, судьям и прочим высокопоставленным чиновникам до конца 2016 года;

- на пенсию по выслуге лет работники образования, соцобеспчения, здравоохранения смогут выйти при достижении 55 лет;

- органы местного самоуправления самостоятельно будут устанавливать размер для оплаты питания школьников родителями (было 60% в городе, в селах - 40%);
Детей-инвалидов будут бесплатно кормить лишь в 1-4 классах вместо всего периода обучения. Также в 1-4 классах бесплатное питание, которое до сегодняшнего дня предоставлялось всем детям, предусмотрено лишь для детей из малообеспеченных семей.

- предоставление льготным категориям помощи переложили на органы местного самоуправления и их бюджеты;

- местные советы через органы исполнения будут решать вопросы обеспечения ПТО, высшего образования в учреждениях I-II уровня аккредитации;

- отменяются льготные условия поступления в ВУЗы;

- раскрывается банковская тайна по вкладам физлиц для проверки достоверности информации при получении льгот, зарплат, соцвыплат, субсидий.

Правительство не может сокращать соцрасходы, но снижение расходов может получиться при проведении верификации информации о доходах и адресности помощи.


Подробности читайте на УНИАН: http://www.unian.net/society/1228729-po ... roven.html

Использован материал сайта: http://dndz.tv/article-17797.html

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 398

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Чт янв 07, 2016 3:03 pm

R Зміни у законодавстві України з 1 січня 2016 року

http://berdichev.info/?newsid=145201901 ... tegoryid=1
У 2016 році в Україні набувають чинності ряд законів, а також зміни до деяких законодавчих актів.

1) Закон України «Про Державний бюджет України на 2016 рік»

Доходи цього держбюджету перевищують доходи держбюджету-2015 на 15,1% і складають 595,1 млрд грн. Також, згідно з документом, мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум будуть зростати з 1 травня на 5% та з 1 грудня на 7%, всього 12% на рівні із закладеною інфляцією.

2) Скасовано імпортний збір

З 1 січня 2016 року в Україні скасували додатковий імпортний збір. Так, набув чинності закон №912-VIII від 24.12.2015 року «Про заходи стимулювання зовнішньоекономічної діяльності», який скасовує цей збір, що був запроваджений в Україні тимчасово строком на 12 місяців.

3) Закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації»

З 1 січня 2016 року набирає чинності Закон України про реформування друкованих ЗМІ. Метою є створення економічно незалежних друкованих засобів масової інформації, належних умов їх діяльності, що сприятиме удосконаленню інформаційного забезпечення громадян України. Детальніше тут.

4) Нові електронні паспорти

З початку року в Україні розпочинається видача електронних паспортів. До паспорта «прив’яжуть» соцстрахування, медпослуги і інформацію про наявність водійського посвідчення.

Відповідні зміни до постанови Кабінету міністрів України №302 від «Про затвердження зразка, технічного опису порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України» внесено постановою КМУ №1132 від 23 грудня.

5) Нові повноваження органам місцевого самоврядування

Набуває чинності Закон України від 26.11.2015 р. №834-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Людина зможете самостійно обирати, до кого звертатися за вчиненням реєстраційних дій: до нотаріуса, виконавчого органу місцевої ради чи до місцевої державної адміністрації. Передбачається, що державні реєстратори працюватимуть на рівні районів та міст обласного значення. Проте в селах, селищах та невеликих містах такі послуги, окрім нотаріусів, зможуть надавати спеціалісти сільських і селищних рад.

6) Реєстрація бізнесу – за зміненими правилами

Набрав чинності Закон від 26.11.2015 р. №835-VIII, яким викладено в новій редакції Закон «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців». Відтепер Закон регулює також відносини, що виникають у сфері державної реєстрації громадських формувань, які не мають статусу юридичної особи.

7) Встановлено соціальні гарантії трудових мігрантів

Набирає чинності Закон від 05.11.2015 № 761-VIII «Про зовнішню трудову міграцію», яким зокрема визначено права трудових мігрантів на належні умови праці, соціальний захист і возз’єднання сім’ї.

8 ) Скасовано ввізне мито на електромобілі

Законом України від 25.11.2015 № 822-VIII «Про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" щодо ввізного мита на електромобілі» визначається нульова ставка ввізного мита на транспортні засоби, оснащені виключно електричними двигунами (одним або кількома). Створюються передумови для зниження ціни на електромобілі і збільшення їх питомої ваги на українському автомобільному ринку.

10) Спрощено процедуру оформлення спадщини і реєстрації прав громадян на успадковане ними нерухоме майно

Набирає чинності Закон від 20.10.2014 р. № 1709-VII про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо питань спадкування. Скасовується обов’язкове проведення оцінки майна і встановлюється нульова ставка оподаткування у випадках спадкування майна спадкоємцями першої та другої черги.

11) Внесено зміни до Податкового кодексу

Змінений Податковий кодекс удосконалить порядок відшкодування ПДВ з бюджету і введе два види реєстрів. При цьому для платників третьої групи збільшать ставки, а річний обсяг доходу зменшать з 20 до 5 мільйонів гривень. Крім того, на доходи фізичних осіб встановлять єдину базову ставку в розмірі 18% замість 15% і 20%. Розмір єдиного соціального внеску складатиме 22%.

12) Перерахунок пенсій військовослужбовцям

З 1 січня 2016 року вступив в силу закон №614-VIII "Щодо внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення", який захищає права пенсіонерів-військовослужбовців на перерахунок пенсій.

Це передбачено у зв’язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення. Також перерахунок проводиться у зв’язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій.

13) Касові апарати – з електронними копіями

Припиняється дія деяких положень Закону № 569-VIII від 01.07.2015 року про застосування реєстраторів розрахункових операцій. Таким чином, заборонено використання РРО, які не передають контрольну стрічку в електронному вигляді. З 1 січня закінчився перехідний період для доопрацювання або заміни існуючої касової техніки на таку, що забезпечує подання по електронних каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

14) Закон про державну службу

З січня Президент, народні депутати і міністри в Україні позбавляються статусу держслужбовців. Вступає в силу Закон «Про державну службу», яким розділяються адміністративні та політичні посади чиновників.

15) Зона вільної торгівлі з ЄС

1 січня 2016 року починає діяти зона вільної торгівлі між Україною та ЄС. Передбачається лібералізація торгівлі України з ЄС товарами / послугами, поступова інтеграція економіки України у внутрішній ринок ЄС. ЄС змінить свій тарифний план (зменшить або скасує мита), в України є 10 років перехідного періоду, протягом якого потрібно змінити свій тарифний план. Для найбільш чутливих товарів, якими торгують Україна та ЄС, встановлені тарифні квоти.

Разом з тим, призупиняє свою дію угода про зону вільної торгівлі між Україною і РФ.

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 361

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Пн янв 11, 2016 8:53 pm

Українці можуть не платити за тепло?????

У неділю, 10 січня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк розповів про механізм перерахунку тарифу за теплопостачання у випадку, якщо «Теплокомуненерго» неякісно надали цю послугу.



Арсеній Яценюк зазначив, що велика кількість громадян звертаються із тим, що в квартирі холодно.



Він підкреслив, що існує механізм перерахунку такого тарифу. Глава Уряду пояснив, що якщо в квартирі температура нижче 18 градусів, громадянам необхідно зателефонувати в підприємство «Теплокомуненерго», з яким у них укладено договір, або в ЖЕК чи ОСББ «і повідомити про те, що в квартирі температура нижче 18 градусів, і запросити невідкладно комісію для того, щоб вони склали акт».



«Коли ви будете з ними розмовляти по телефону, обов’язково запитайте в них номер заявки, яка зареєстрована як ваш телефонний дзвінок», - звернувся Арсеній Яценюк до громадян.



Протягом 72 годин комісія повинна прибути й заактувати температуру. Якщо протягом цього часу комісія не прибула, громадяни мають право самостійно скласти відповідний акт: «Для того, щоб цей акт був достовірний, запросіть своїх сусідів по будинку для того, щоб вони засвідчили двома підписами, що температура в вашій квартирі дійсно нижче 18 градусів», - підкреслив Глава Уряду.



Арсеній Яценюк зазначив, що за кожен градус нижчої температури рахунок за житлово-комунальну послугу повинен бути зменшений на 5%: «Якщо в квартирі температура не 18 градусів, а 16 градусів, то це означає, що рахунок за житлово-комунальні послуги за цей період повинен бути зменшений на 10%».



У тому випадку, якщо температура в оселі 12 градусів, громадяни взагалі не повинні сплачувати за рахунком, підкреслив він: «Але для цього так само зробіть акт, передайте його до підприємства «Теплокомуненерго». І це підприємство зобов’язане здійснити перерахунок того рахунку, який виставлений в вашу квартиру».

Матеріал сайту: http://oda.zt.gov.ua/ukrainczi-mozhut-n ... teplo.html
_________________________________________________________________________________________________________________________________________
PS:
Я столкнулась с такой проблемой. Сначала предупреждала ЖЕК несколько раз о холоде в квартире. Реакции не последовало никакой...
Собрала соседей, они подписались под актом, в котором указывалась температура в помещении + 10. Акт был в трех экземплярах: один оставила себе, один отправила по почте с уведомлением в ЖЕК ( сейчас теплокомунэнерго) и один - в горком.
Реакция была незамедлительной....
Была назначена комиссия, которая явилась к нам в квартиру. Вы не представляете, у нас в этот день натопили так, как никогда, было очень тепло до + 19 градусов тепла. Комиссия сложила акт о температуре + 19.
Мы радовались теплу в квартире всего один день..... и остались при своих интересах.... Теперь индивидуальное отопление и вспоминается все время холодная квартира, хождение в куртке и счета за холодное тепло.....

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 9

Зарегистрирован: Пн дек 28, 2015 3:27 pm

Сообщение Вт янв 12, 2016 2:23 pm

Re: Немного о политике...и жизни 2014-2016 год

и смысла тогда?!

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 361

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Чт янв 14, 2016 6:09 pm

Споживачі не оплач. послуги за перевірку, ремонт лічильників

З 01 січня 2016 року вступив у дію закон “Про метрологію та метрологічну діяльність”, у якому чітко прописана відповідальність комунальних служб за перевірку лічильників.
Отже, споживачі комунальних послуг не повинні оплачувати послуги за перевірку і ремонт лічильників.
Плата за обслуговування лічильників вже включена до тарифів на послуги.

Про метрологію та метрологічну діяльність
Верховна Рада України; Закон від 05.06.2014 № 1314-VII

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1314-18

Стаття 17. Повірка засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації

4. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

Відповідальність за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, покладається на суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

Періодична повірка проводиться за рахунок тарифів на електро-, тепло-, газо- і водопостачання.

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 361

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Вт янв 19, 2016 1:02 pm

Прожитковий мінімум з 1 січня

Відповідно до прийнятого ВР Держбюджету-2016 прожитковий мінімум з 1 січня становитиме 1330 гривень, з 1 травня – 1399 гривень, а з 1 грудня – 1496 гривень.

Стосовно мінімальної заробітної плати, то з 1 січня 2016 вона складе 1378 гривень, з 1 травня – 1450 гривень, з 1 грудня – 1550 гривень.
Разом з тим,
для дітей віком до 6 років прожитковий мінімум з 1 січня становитиме 1167 гривень, з 1 травня – 1228 гривень, з 1 грудня – 1313 гривень;
для дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня – 1 455 гривень, з 1 травня – 1531 гривня, з 1 грудня – 1637 гривень;
працездатних осіб: з 1 січня – 1378 гривень, з 1 травня – 1450 гривень, з 1 грудня – 1550 гривень;
для осіб, що втратили працездатність: з 1 січня – 1074 гривні, з 1 травня – 1130 гривень, з 1 грудня – 1208 гривень.

Законом встановлено, що у 2016 році рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення допомоги відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить: для працездатних осіб – 21%, для дітей – 85%, для осіб, які втратили працездатність, та інвалідів – 100% відповідного прожиткового мінімуму.

Розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям у 2016 році не може бути більше ніж 75% рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім'ї.


На щo ж впливaє оновлений прожитковий мінімум - 2016 в Україні?

01) Податкова соціальна пільга - 2016 ( http://berdichev.info/index.php?categor ... n=showfull ) тa максимальний розмір доходу, дo якого може заcтосовуватися податкова соціальна пільга (також дивiться Питання, що чaсто ставляться пpо податкову соціальну пільгу: http://www.buhoblik.org.ua/nalogi/nalog ... html#02ukr ).

02) Максимальний розмір доxоду, нa який треба нaраховувати єдиний соціальний внесок, що дopiвнює 25 розмірів прожиткового мінімуму, затвердженого на працездатну особy (згідно п. 4 cтатті 1 "Визнaчeння термінів" 3акону України "Про збiр тa облік єдиного внеску ..." Значення максимального розміру дивіться щомісячно у таблиці №02.

Таблиця 02. Максимальна база нарахування ЄСВ.
01 з 1 січня 2016 по 30 квітня 34450 гривень
02 з 1 травня 2016 по 30 листопада 36250 гривень
03 з 1 грудня 2016 по 31 грудня 38750 гривень

Мінімальна пенсія - 2016 визначається в Україні Законом "Про держбюджет на 2016 рік" за проектом, поданим Кабінетом Міністрів України (відповідальний - Міністерство фінансів). Пенсія не може бути менше прожиткового мінімума – 2016 на одну непрацездатну особу (згідно пункту 2 стaтті 7 Закону України №1058).

Тaблиця 01. Мінімальна пенсія на 2016 рік (за віком) в Україні, щомісячно
Періоди нарахування Мінімальна сума пенсії
з 01 січня 2016 1074 гpн.
з 01 травня 1130 гpн.
з 01 грудня 1208 грн.

З САЙТУ: http://www.buhoblik.org.ua/nalogi/nalog ... -godu.html

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 361

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Вт янв 19, 2016 6:22 pm

Кому не положена субсидия на оплату коммуналки

Згідно чинного законодавства http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF/page
5. Субсидія не призначається, якщо:
5) будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають),
яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії (призначенням субсидії без звернення)
здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку),
автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку
або оплатив послуги з будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв'язку,
крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень;

Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних [...]
Кабінет Міністрів України; Постанова від 21.10.1995 № 848 http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF/page

Про заходи щодо подальшого вдосконалення надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату [...]
Кабінет Міністрів України; Постанова, Положення від 22.09.1997 № 1050
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1050-97-%D0%BF
_________________________________________________________________________________________________________________________
Мы уже писали о том, что с начала нового, 2016-го, года в Украине могут отменить банковскую тайну. И вот на днях Верховная Рада, действительно, приняла такое решение.
Теперь по запросу Минфина банковская тайна может быть раскрыта. Это будут делать для проверки данных, предоставляемых при оформлении социальных выплат.

Информация обо всех операциях и счетах будет предоставляться по каждому члену семьи или домовладения в случае оформления субсидий.
Материал сайта: http://napensii.ua/news/5493-teper-chin ... ensionerov


В январе 2016г начнут проверять получателей пособий и субсидий
Если у пенсионеров есть в банке заначка на черный день, похоже, пришло время перепрятать ее под матрас. С января 2016 года власти обещают начать тотальную проверку тех, кому государство выплачивает пособия. Об этом сообщил министр социальной политики Павел Розенко.

По словам Павла Розенко, проверять будут получателей всех видов социальной помощи. Ориентировочно процесс продлится около полугода. Сведения о доходах будут запрашивать в Министерстве социальной политики, Пенсионном фонде и налоговых органах. Есть даже предложение обязать банки предоставлять государству информацию о счетах граждан, невзирая на тайну вкладов.

Если в ходе проверок выявят незадекларированные доходы выше прожиточного минимума, который равняется в среднем 1330 грн., лишат социального пособия. Нарушителей, как ожидается, будет много. Ведь реально просуществовать на прожиточный минимум, который, по мнению многих экспертов, занижен втрое, совершенно невозможно. В такой ситуации малообеспеченные люди стараются любыми путям хоть немного подзаработать, но власти решили перекрыть им последний кислород. Так что социальные пособия для подавляющего большинства малоимущих, по мнению экспертов, могут отменить.

Напомним, что раньше о необходимости таких проверок (верификации) заявил а министр финансов Наталья Яресько.

Материал сайта: http://napensii.ua/news/5453-v-yanvare- ... i-subsidiy

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 361

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Пн янв 25, 2016 8:45 pm

Мінімальна пенсія зросте, а вік виходу на пенсію...

З 1 січня 2016 року набрали чинності ряд законів, якими врегульовані питання пенсійного забезпечення, зокрема Закон України «Про державний бюджет України на 2016 рік» (від 25. 12. 2015 № 928), Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (від 24.12.2015 № 909), Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (від 24.12.2015 № 911).

У 2016-му році передбачено підвищення мінімальних пенсійних виплат двічі:
з 1 травня - до 1130 грн. та
з 1 грудня - до 1208 грн.

Значні зміни внесені до порядку визначення права на пенсію за вислугу років (п. “а” ст. 54, п. “е”, “ж” ст. 55 Закону України “Про пенсійне забезпечення”). Далі більш детально зупинимося на даних змінах.

Пенсії працівникам льотного та льотно-випробного складу, освіти, охорони здоров’я й соціального забезпечення, артистам призначатимуться не лише за наявності визначеної законом вислуги років на цих посадах.

З січня 2016 року, право на пенсію за вислугу років такі категорії громадян мають після досягнення певного віку, а саме: запроваджується поетапне встановлення пенсійного віку в залежності від дати народження: з 45 до 50 років (для льотного та льотно-випробного складу) та від 50 до 55 років (для освітян, медиків, артистів).

Працівники освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення, 1971 року народження і старші, мають право виходу на пенсію у:
50 років – які народилися з 1 січня 1966 року по 30 червня 1966 року;
50 років 6 місяців – які народилися з 1 липня 1966 року по 31 грудня 1966 року;
51 рік – які народилися з 1 січня 1967 року по 30 червня 1967 року;
51 рік 6 місяців – які народилися з 1 липня 1967 року по 31 грудня 1967 року;
52 роки – які народилися з 1 січня 1968 року по 30 червня 1968 року;
52 роки 6 місяців – які народилися з 1 липня 1968 року по 31 грудня 1968 року;
53 роки – які народилися з 1 січня 1969 року по 30 червня 1969 року;
53 роки 6 місяців – які народилися з 1 липня 1969 року по 31 грудня 1969 року;
54 роки – які народилися з 1 січня 1970 року по 30 червня 1970 року;
54 роки 6 місяців – які народилися з 1 липня 1969 року по 31 грудня 1970 року;
55 років – які народилися з 1 січня 1971 року.

При цьому передбачено право на призначення пенсії за вислугу років незалежно від віку особам, які мали вислугу років відповідної тривалості станом на 1 квітня 2015 року (25 років) чи на 1 січня 2016 року (25 років 6 місяців).

Працюючим особам виплата пенсії у 2016 році буде проводитись у розмірі 85%, але не менше 1,5 прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність (з січня 2016 року не менше 1611,00 грн.).

Пенсіонерам, які працюють на так званих «спецпосадах», які передбачені, зокрема законами України «Про державну службу», «Про судоустрій і статус суддів», «Про прокуратуру», пенсії виплачуватимуться лише після звільнення.

Інваліди І та ІІ групи., інваліди війни ІІІ групи., учасники бойових дій, члени сімей загиблих військовослужбовців одержуватимуть 100 % пенсії незалежно від факту роботи.

Пенсії ветеранам військової служби, призначені відповідно до законів України «Про державну службу» та «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», відтепер виплачуються в повному обсязі. Належність до ветеранів військової служби підтверджується відповідним посвідченням. Для поновлення пенсійної виплати слід звернутись в громадську приймальню управління Пенсійного фонду України в м. Бердичеві та Бердичівському районі в Житомирській області з відповідим посвідченням (“Ветеран військової служби”) та заявою.

Щодо оподаткування пенсійних виплат з 01.01.2016 необхідно зазначити про те, що зафіксовано єдину ставку оподаткування пенсій на рівні 15 % для суми пенсійної виплати, яка перевищує 4134 грн. (3 мінімальні заробітні плати станом на 01.01.2016). Для порівняння: у минулому році оподаткуванню в 15 % підлягали пенсії, розмір яких перевищував три розміри мінімальної заробітної плати (3654 грн.) в частині, що не досягала 10-ти мінімальних заробітних плат. База оподаткування у 20% застосовувалась, якщо сума перевищення складала більш ніж 10-кратний розмір мінімальної зарплатні (12180 грн.).

Не підлягають оподаткуванню пенсії, призначені учасникам бойових дій у період Другої світової війни, інвалідам війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.


Начальник відділу з питань призначення та перерахунку пенсій С.Д.Гулюк

Матеріал сайту: berdychiv.com.ua
Последний раз редактировалось Елена 2 Пт янв 29, 2016 7:53 am, всего редактировалось 2 раз(а).

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 398

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Вт янв 26, 2016 6:32 am

Журналіст розповів подробиці махінацій з Приватбанком

Хтось сказав, що ця історія навмисно сталася в близькому до мене колі, щоб я, як журналіст, міг ознайомити з нею інших і вберегти від подібних афер. Можливо.



Отже, приступимо до описання. Вам телефонують на мобільник, представляються службою безпеки Приватбанку і повідомляють про необхідність поновити порушену базу, щоб завтра ви змогли отримати зарплату на свою картку (можливі варіанти). Як розумна людина, ви посилаєте невідомих йти лісом. Кидаєте трубку. Через хвилину вас викликає керівник вашої установи і каже, що вам телефонують на міський телефон установи з банку.



Ви підходите і чуєте той же голос з погрозою проблем по банківським справам. Від вас вимагають відповідати на виклик мобільного. Ви берете мобільний. А далі схема вже не стандартна. З того боку просять підтвердити, зверніть увагу, не повідомити, а підтвердити ваші дані. І називають абсолютно все, що може бути відомо банку про вас. І навіть більше. Вже не йдеться про телефони, ФІО, адресу проживання. Повідомляють скільки ви отримали на картку останнім часом. Де і скільки з картки знімали. CVV-код і навіть пін-код! Вони. Вам. Ви у зрозумілому шоці.



Користуючись цим, під дуже заумні і психологічно вивірені тексти вас спонукають продиктувати цифри, що прийдуть зараз на ваш телефон у СМС-ці. Все. З цього моменту ви більше їм не цікаві. Шахраї, а це саме вони, відкривають у системі Приват24 акаунт на ваше ім’я, якого у вас ніколи в житті не було, бо ви не знаєте навіть як включається комп’ютер. На тому акаунті у вас крім зарплатної відкрита ще і кредитна карта. Вам її нав’язав примусово банк. Ви ніколи не користувалися нею, вона лежить у шафі в не розпечатаному конверті. Але в Приват24 вона працює. Шахраї піднімають на ній ліміт кредиту на досить солідну суму з трьома нулями, перекидають ці кошти з вашої кредитної на вашу зарплатну картку і переводять ці гроші «кудись в інтернет». Через платіжну систему, яка належить… тому ж Привату. Помітивши дивні СМС-ки, ви кидаєте все і прибігаєте в найближче відділення Приватбанку з проханням заблокувати рахунок. Тут лісом посилають вже вас. Варіанти: «Я тут одна, а вас багато», «Зараз обід» і.т.і.



Вам пропонують телефонувати у службу 3700, але та не спрацьовує. Хвилин 20 вашої боротьби з працівниками банку коштують вам саме ту шокову суму з трьома нулями. Переказ коштів всередині системи відбувається якраз під час ваших безплідних вимог. Коли картку заблоковано, вам залишається тільки узнати, що ви тільки що взяли великий кредит і маєте його швиденько повернути, аби не нараховувалися проценти. Далі стандартний джентльменський набір: заява в поліцію, зустріч з працівниками підрозділу боротьби з кіберзлочинністю. Пошуки порад в Інтернеті. Гнівні листи-скарги в Національний банк на Приватбанк, копії в сам Приватбанк і т.і.



Слідчий в поліції зараз не має повноважень відкривати кримінальну справу. Це має протягом доби зробити прокурор. Ясна річ, що цього не відбувається. Банк на вашу скаргу відповідає, що відповідати на вашу скаргу не буде, бо вона в письмовій формі і вони не вірять, що її написали саме ви. Нацбанк, як наглядовий над банками за законом орган, ігнорує ваше звернення. Він вирішує глобальні справи. Кіберполіція припускає, що за такою схемою можна спрацювати тільки за участі працівників самого банку. Співчуває. Підтримує. Але в них в самих проблеми – скорочення, атестація…


Зрозумівши, що ви один на цьому святі життя, розшукуєте гроші на суму «вашого» боргу і несете її в банк, щоб не нарватися ще й на відсотки. Маєте час до ннадцятого числа. Добре, якщо зробите це набагато швидше, бо… Ви внесли в банк гроші і просите довідку, що вже не боргуєте. Вам кажуть «добре, але завтра, система має провернутися». Завтра довідки нема. Нема її і після завтра. І після після. Вам кажуть, що банк має на це три дні. Наполегливо продовжуєте і отримуєте довідку… на шостий день. Якщо б ви внесли «борг» того самого ннадцятого числа, ще б влетіли й на відсотки через затримку. Нічого страшного, кажуть банківські, ми б вам ті відсотки повернули… (без коментарів). І ще про довідку. Там не написано, що той самий кредит вами погашено. Там написано, що на такий-то момент у вас нема боргу перед банком. Тобто, винайшовши черговий шахрайський ноу-хау, хтось може зарядити вас на, наприклад, відсотки, що несподівано і дивно виникнуть внаслідок якоїсь новітньої схеми «розводу»?


Пішли далі. Сильно налякані, ви мрієте розірвати будь-які стосунки з банком. Не мрійте. Зарплату вам окремо ніхто видавати не буде. Тоді хочете позакривати всі інші нав’язані картки, крім зарплатної? Аби в когось не було спокус? І це непросто. Відкривши вже свій справжній, а не фейковий акаунт в Приват24, ви помічаєте, що незважаючи на запевнення Привату, що кредитна картка деактивована, вона там діюча. Є пункт меню «Подати заявку на закриття карти». Подаємо заявку. Виявляється, що там на рахунку на кілька гривень більше, ніж сума погашеного кредиту. Щоб закрити картку, цю решту треба кудись перевести. Пропонуються три готові варіанти: на благодійність, на іншу картку і в подарунок банку.



Вгадайте з трьох разів, який з цих варіантів спрацьовує. Так, подарунок банку. Інші два викликають повідомлення «система тимчасово не працює». Конєц комєдіі? Занавєс? Ще ні. Ще окремо про шахраїв. Є підозра у змові із шахраями не лише працівників банку. Тут було задіяно ще й систему мобільного зв’язку МТС. Шахраї якимось чином змогли зробити несанкціоновану власником телефонного номера переадресацію дзвінків. Пам’ятаєте, коли треба було подзвонити на приватівський номер 3700 для заблокування картки? Там така система, що ти телефонуєш, робот кладе трубку і передзвонює тобі на твій номер сам. Так от, ці зворотні дзвінки вже переадресовувалися на телефони шахраїв. До власника картки вони вже не доходили. Ваш телефон був під хакерським контролем.


Підведемо підсумки, поки підсумки не підвели нас. Резюме:
Тримайте активними тільки ті банківські карти, якими реально користуєтеся. Закривайте нав’язані кредитні карти. Максимально контролюйте всі дії банку відносно вас всіма доступними методами. Не соромтеся і не комплексуйте перед наглістю банківських працівників. Регулярно змінюйте пін-коди і паролі. Слідкуйте за переадресаціями вашого телефонного номера. Ніколи, увага, ніколи не розмовляйте телефоном з банком! Просіть телефонного «банківського працівника» назвати свій логін в системі. Кажіть, що зайдете в банк особисто.
9EmHia3K3Sc.jpg
9EmHia3K3Sc.jpg (16.65 КБ) Просмотров: 22432


Ми всі заручники новітніх технологій. Від ліфту, літака і комп’ютера атомної електростанції до банкомату. Важко жити в постійній підозрі. Але навчившись правильно реагувати на можливі ІТ-загрози, можна вберегтися від новітньої параної. Хай щастить!

Александр Герешко

Матеріал сайту: http://antikor.com.ua/articles/82887-ja ... ivatbankom


_____________________________________________________________________________________________________
Учасник АТО з Житомирської області судиться з банком за 230 тис. грн, вкрадені з його рахунку
27 Января, 2016 19:13
www.ukr.net/#news/details/zhitomir/43033825/
www.ukr.net/#news/details/zhitomir/43051261/
Последний раз редактировалось kobra Вс янв 31, 2016 10:44 am, всего редактировалось 1 раз.

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 361

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Вс янв 31, 2016 10:21 am

Відрізняється ціна на чеку і на товарі. Що робити?

В нашому житті трапляються ситуації, коли при розрахунку на касі магазину, виявляється, що ціна на товар в чеку значно більша, ніж була вказана на ціннику.

В такому випадку для нас важливо знати свої права споживача, зокрема ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено, що споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору. Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги). Інформація про продукцію не вважається рекламою.

Продавець (виконавець), який реалізує продукцію, повинен обов'язково зазначати ціну кожної одиниці такої продукції або однієї категорії продукції та ціну однієї стандартної одиниці цієї продукції.

Написи щодо ціни реалізації продукції мають бути чіткими і простими для розуміння.

Ціна продукції повинна включати в себе всі податки та неподаткові обов'язкові платежі, які відповідно до законодавства сплачуються споживачем під час придбання відповідної продукції. (ч.3 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів»).

Окрім того на території України діє Наказ Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України № 2 від 04.01.1997 року «Про затвердження Інструкції про порядок позначення роздрібних цін на товари народного споживання в підприємствах роздрібної торгівлі та закладах ресторанного господарства».

Відповідно до вказаної Інструкції ярлики цін (цінники) та покажчики цін повинні мати такі реквізити:
для продовольчих товарів:
для вагових товарів - назва товару, сорт, ціна за один кілограм або за сто грамів;
для товарів чи напоїв, що продаються на розлив, - назва товару чи напою, сорт, ціна за одиницю місткості або одиницю ваги;
для штучних товарів та напоїв в пляшках - назва товару чи напою, вага або місткість, сорт, ціна за штуку;
для товарів, що розфасовані, - назва товару, сорт, ціна за один кілограм або за сто грамів, вага одиниці розфасовки, ціна за одиницю розфасовки;
для непродовольчих товарів:
для товарів, на які ціни встановлені в залежності від сортності, - назва товару, сорт, ціна за один метр, кілограм, штуку або одиницю розфасовки;
для товарів, на які ціни по сортах не встановлені, - назва товару, ціна за один метр, кілограм, штуку або одиницю розфасовки;
для дрібних штучних товарів (парфюмерні, галантерейні та ін.) - назва товару, вага або місткість, ціна за штуку або одиницю упаковки.

У підприємствах роздрібної торгівлі та закладах ресторанного господарства, у тому числі в стаціонарній дрібнороздрібній торговельній мережі, ярлики цін (цінники), прейскуранти цін на куповані товари, покажчики цін обов'язково підписуються працівником, відповідальним за формування, установлення або застосування цін, і завіряються печаткою або штампом суб'єкта господарювання із зазначенням дати підписання. Для підприємств споживчої кооперації, крім розташованих у містах, печатка або штамп не є обов'язковими.

Після проведення переоцінки товарів суб'єкт господарювання повинен перемаркірувати ціни шляхом закреслення попередньої ціни і позначення нової ціни на ярликах цін (цінниках), товарних ярликах, етикетках підприємств-виготівників, упаковці та ін. кожної одиниці товару і засвідчити підписом працівника, відповідального за формування, встановлення або застосування цін.

Якщо старі ціни на товарах закреслити неможливо (наприклад, були позначені етикетпістолетом), нові ціни позначаються шляхом наклеювання їх безпосередньо на попередні.

При перемаркіруванні цін на товарах, уцінених у зв'язку з частковою втратою якості, на товарних ярликах, упаковці або ярликах цін (цінниках) ставиться літера "П".

В торговельному залі підприємства роздрібної торгівлі, закладу ресторанного господарства вивішуються оголошення про нові ціни, які зберігаються до остаточного продажу цих товарів.

Оформлення засобів інформування про ціни проводиться до надходження товару до торговельного залу або об'єкта дрібно-роздрібної торговельної мережі (п. 12 Інструкції).

Працівники суб'єкта господарювання до початку роботи повинні перевірити наявність і правильність оформлення ярликів цін (цінників), покажчиків цін, меню, прейскурантів цін на куповані товари.

Споживач має право на перевірку ціни товару. На вимогу споживача продавець зобов'язаний надати йому документи, що підтверджують ціну товару.

Варто звернути увагу на те, що відповідно до ст.19 Закону України «Про захист прав споживачів» нечесна підприємницька практика забороняється. Підприємницька практика є такою, що вводить в оману, якщо під час пропонування продукції споживачу не надається або надається у нечіткий, незрозумілий або двозначний спосіб інформація, необхідна для здійснення свідомого вибору

Правочини, здійснені з використанням нечесної підприємницької практики, є недійсними.

Відповідно до ч. 8 ст. 18 Закону України «Про захист прав споживачів» нечіткі або двозначні положення договорів із споживачами тлумачаться на користь споживача.

Отже, при виникненні подібної ситуації при розрахунку за товар на касі спочатку потрібно звернутися до адміністрації магазину (супермаркету) з вимогою повернути різницю між ціною на ціннику та ціною, зазначеною у чеку.

У випадку відмови можна для початку залишити запис у Книзі відгуків і пропозицій.

Бажано також зібрати докази порушення прав: сфотографувати цінник, зберегти чек, при можливості записати дані та номери телефонів свідків чи скласти щось на кшталт акту за підписами свідків, з коротким описом ситуації, що склалася.

Окрім того, також можливим варіантом буде написання скарги на адресу керівництва магазину (супермаркету).

Маючи на руках відповідні докази, потрібно також звернутися із заявою до Інспекції з питань захисту прав споживачів у відповідній області.

Інспекція з питань захисту прав споживачів у Житомирській області

10014 м. Житомир, вул. Черняховського, 3

веб-сайт: www.ztzah.zt.ua
E-mail: zhyt.derz.zah@ukr.net
тел./факс: (0412) 41-89-86, 41-89-87
В.о. начальника інспекції ПАНОЧИШЕН Петро Федорович

Використано матеріал сайту: http://te.20minut.ua/blogs/vidriznyaets ... obiti.html
________________________________________________________________________________

Права споживача при придбанні продукції
http://www.dsiu.gov.ua/content/faq.html

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 361

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Вс янв 31, 2016 12:40 pm

Ціна української землі після зняття мораторію

Глава Держгеокадастру спрогнозував ціну української землі після зняття мораторію
1451072460-7983.jpg

Українська земля сільськогосподарського призначення після можливого зняття мораторію на її купівлю та продаж може порівнятися в ціні з польською землею, повідомив журналістам голова Державного агентства з питань геодезії, картографії та кадастру України (Держгеокадастр) Максим Мартинюк.

«У всіх країнах, де ринку не було, а потім він з’являвся, перші роки відбувалося істотне зниження ціни. Коли проходила перша хвиля купівлі-продажу, ціна починала рости і стабілізувалася. Я думаю, що нам при визначенні вартості (землі в Україні – ред.) потрібно орієнтуватися на вартість землі в Польщі», – сказав Мартинюк.

За даними Агентства з реструктуризації і модернізації сільського господарства Польщі, у другому кварталі 2015 року середня вартість землі сільськогосподарського призначення в цій країні перевищувала 8 тис. дол. за гектар.

Мартинюк повідомив, що Держгеокадастр відповідно до зобов’язань, прописаних у законі про продовження мораторію на купівлю-продаж сільгоспземель до 2017 року, вже подав на розгляд Кабінету міністрів законопроект «Про обіг земель». За словами Мартинюка, документ припускає поетапне скасування мораторію. На першому етапі будуть продаватися тільки землі державної власності, яких в Україні близько 10 млн га. Основними покупцями таких земель, на думку чиновника, стануть дрібні фермери і агрохолдинги.

«Основними будуть дві категорії покупців. Перша – це дрібні фермери, для яких 10 га або 30 га – це нормальна площа для ведення господарства, наприклад, в галузі овочівництва. Друга категорія – це агрохолдинги, які мають в оренді паї, і земельні ділянки державної форми власності, які прилягають до цих паїв, і тому з точки зору логістики їм це зручно», – зазначив Мартинюк.

На другому етапі, за його словами, на ринок зможуть вийти власники земельних паїв. Глава Держгеокадастру підкреслив, що Україна готова до відкриття ринку землі.

Нагадаємо, в листопада 2015 року Верховна Рада продовжила мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2017 року. Прийнятий парламентом документ передбачає зобов’язання для Кабінету міністрів підготувати до березня 2016 року законопроект про обіг землі. Раніше Держгеокадастр заявляв, що скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення можливе не раніше 2018 року в зв’язку з недосконалістю законодавчої бази.

Експерти розділилися в думці з приводу скасування мораторію. Одні вважають, що його продовження створює тіньовий ринок землі, інші вказують на те, що скасування мораторію призведе до обезземелення селян і скупки землі закордонними компаніями.

http://economics.unian.ua/agro/1248898- ... oriyu.html
http://tsn.ua/groshi/golova-derzhgeokad ... 80298.html
http://ua-ekonomist.com/11601-glava-der ... toryu.html

__________________________________________________

Плюси і мінуси скасування мораторію на продаж земель в ефірі радіостанції Голос Столиці прокоментував заступник голови ради асоціації «Земельна спілка України» Андрій Мартин.

Середня вартість землі в Польщі в 2015 році перевищувала 8 тис. доларів за гектар. Таке можливо в Україні?

– Це досить спірне твердження. Вартість земель у Польщі, як і в усьому ЄС, значною мірою залежить від рівня державної підтримки сільського господарства. У Європі є так звана загальна сільськогосподарська політика, там виплачуються дуже великі дотації сільгоспвиробникам.

У поляків це 400-500 євро на гектар щороку. В Україні таких дотацій немає, тому в нашій країні агробізнес не отримує таких великих доходів, як у Польщі. Відповідно, у нас такої високої вартості землі не вийде. Земля коштує рівно стільки, скільки доходів вона приносить власнику. І таких доходів український агробізнес не дає. Об'єктивна ціна сьогодні – це 1,5-2 тис. доларів за гектар. До цифр, озвучених в Держгеокадастрі, Україна буде йти ще років 10-15.

http://mirkvartir.ua/news/show/901

____________________________________________________________________________________________---

Вслед за промышленностью в руках олигархов может оказаться и вся украинская земля – аграрий

Источник: http://ru.golos.ua/suspilstvo/vsled_za_ ... skaya_zeml
Golos.ua © 2015
Последний раз редактировалось Елена 2 Сб мар 19, 2016 9:21 pm, всего редактировалось 2 раз(а).

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 361

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Вс янв 31, 2016 8:32 pm

З 1 лютого в Україні подорожчає весь мобільний зв'язок

З 1 лютого в Україні подорожчає весь мобільний зв'язок

Мобільні оператори активно переглядають тарифну політику.

Повідомляє finance.ua.

З 1 лютого подорожчають послуги мобільного зв'язку та інтернету в деяких пакетах МТС.

«Збільшилася собівартість послуг. Девальвація гривні - а обладнання ми купуємо за валюту, підвищення зборів за використання радіочастот, плати за електроенергію та інше – усе це веде до збільшення наших витрат», – роз'яснює причини підвищення цін начальник відділу зв'язків з громадськістю Vodafone Вікторія Рубан.

З 15 до 20 гривень подорожчає базова абонплата в тарифах лінійки «Смартфон 3G». У тарифі «Смартфон 3G Плюс» абонплата підніметься з 20 до 25 гривень на місяць. Дорожчою стане і послуга «Рік без абонплат». Щоб її підключити, доведеться заплатити не 128, а 200 гривень. Підвищать ціни в МТС і на дзвінки до операторів-конкурентів. Вартість хвилини розмови буде коштувати 50 копійок замість 35.

Тарифи безпосередньо Vodafone залишаться незмінними.

Закінчують переглядати ціни на старі тарифні плани в компанії «Київстар». Тут подорожчає 15 архівних комерційних пропозицій, які досі залишалися незмінними.

«З 1 лютого в цих тарифах абонплата буде збільшена на 17 копійок – до 3 гривень на день залежно від обсягу безкоштовних послуг. Ці зміни дозволять зберегти обсяги нетарифікованих послуг, які отримують клієнти, і високу якість сервісу», – веде мову провідний спеціаліст зі зв'язків з громадськістю «Київстар» Ірина Леличенко.

У lifeсell щодо зміни тарифів поки що мовчать, посилаючись на конфіденційність такої інформації.
top-photo.jpg


http://gigamir.net/news/kyiv/regions/pub2385947

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 398

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Пт фев 05, 2016 4:53 pm

При продажу житла повертати субсидію ...

Містом вперто ширяться чутки, що після отримання субсидії бердичівляни не зможуть продати житло, бо доведеться повертати нараховані державою кошти. У Бердичівському управлінні праці і соціального захисту населення, куди ми звернулись за коментарем, повідомили, що при операціях з нерухомістю субсидії повертати не потрібно. Але про продаж помешкання (зміну власника) слід повідомити, щоб субсидії перестали нараховуватись.


Загалом повідомляти про зміни, які в той чи інший спосіб можуть вплинути на розмір субсидії (йдеться про кількість отримуваних послуг, зареєстрованих осіб та зростання чи зменшення доходів) — обов’язок споживача. Інакше при перерахунку субсидії держава, звичайно ж, виявить розбіжності, і певну частину отриманих субсидій доведеться повертати.
Для прикладу: якщо продали житло в лютому, але забули повідомити про це управління праці, щоб нарахування зупинились, вам доведеться повернути нараховані з лютого кошти.



Також причиною призупинення виплати субсидії або відмови в її призначенні можуть бути неповні чи недостовірні відомості про доходи та витрати зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб. У такому випадку заявник зобов’язується повернути надміру перераховану (виплачену) суму субсидії у подвійному розмірі.

Джерело: http://www.rio-berdychiv.info/novini/zh ... ianam.html Ріо Бердичів

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 361

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Пн фев 08, 2016 4:26 pm

Українцям можуть нараховувати пеню за невчасну сплату

Українцям можуть нараховувати пеню за невчасну сплату «комуналки»

У першому читанні народні депутати підтримали закон про пеню за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг.

Депутати Верховної Ради проголосували (242 депутати) за закон про введення пеню за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг. Однак для його впровадження, законопроект мають ще прийняти голова Верховної Ради і Президент.

У документі зазначається, що у разі несвоєчасної оплати за житлово-комунальні послуги споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0,1 відсотка за кожен день прострочення від суми боргу. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу. Таким чином споживач, який вчасно не сплатив комунальні послуги змушений буде платити більше.
http://socportal.info/2016/02/06/ukrayi ... nalki.html

06.02.2016
Пред.След.

Вернуться в Городской форум

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB