косметика


Услуги разного рода (раздел для малого и большого бизнеса)

Модератор: Bad Boys

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 2

Зарегистрирован: Пн фев 22, 2021 10:59 pm

Сообщение Пн фев 22, 2021 11:31 pm

Re: косметика

хорошая косметика стоит дорого .

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 1

Зарегистрирован: Вт фев 23, 2021 11:06 pm

Сообщение Вт фев 23, 2021 11:11 pm

Re: косметика

По совету косметолога добавляю в крем эфирное масло ши https://rozetka.com.ua/ua/efirnoe-maslo ... 01578=shi/ снимает раздражение ,хорошо влияет на структуру кожи ,регенерирует и питает
Изображение
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 58

Зарегистрирован: Вт дек 06, 2016 10:50 pm

Сообщение Пн дек 13, 2021 6:36 pm

Re: косметика

А мені порада жінок треба - жінка усі мізки винесла своїми теревенями з подругами про косметику по догляду за шкірою з керамідами. Не хочу в неї питати, що то за таке, оті кераміди. Сподіваюся, що тут взнаю, а потім жінці у подарунок під ялинку придбаю.
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 64

Зарегистрирован: Вт дек 06, 2016 4:47 pm

Сообщение Вт дек 14, 2021 11:35 am

Re: косметика

Антошка писал(а):А мені порада жінок треба - жінка усі мізки винесла своїми теревенями з подругами про косметику по догляду за шкірою з керамідами. Не хочу в неї питати, що то за таке, оті кераміди. Сподіваюся, що тут взнаю, а потім жінці у подарунок під ялинку придбаю.


Гаразд, проведу тут Вам дуже коротко лікбез. Кераміди - то жири, які є складовою частиною захисного барєру нашої шкіри. Під дією різних факторів кількість керамідів поступово знижується. Щоби захисний барєр "працював" правильно, потрібно збільшувати кількість керамідів в ньому. Ось для цього в догляд за шкірою включають засоби з керамідами. Можете зайти на офіційний сайт французького бренду CeraVe - уся дерматокосметика цього бренду містить кераміди, там же на сайті більш розлого написано про те, що таке кераміди. До речі, можете одразу й вибрати для своєї жінки засоби для догляду за шкірою (тільки попередньо взнайте, якого типу шкіра у Вашої жінки).

Новичек
Новичек

Сообщения: 43

Зарегистрирован: Ср июн 01, 2022 11:25 am

Сообщение Пн июн 27, 2022 3:29 pm

Re: косметика

косметику лучше брать нашу отечственную и она дешевле и качество классное для своих :)

Вернуться в Услуги населению

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Мarta_Мarta и гости: 5

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB