Як допомогти дитині на дистанційному навчанні


Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 153

Зарегистрирован: Ср ноя 07, 2018 6:01 pm

Сообщение Пн фев 07, 2022 7:02 pm

Як допомогти дитині на дистанційному навчанні

З того моменту, як моя дитина почала вчитися вдома на дистанційному навчанні, я почала божеволіти, коли це все закінчитися? Дуже багато забула зі школи, особливо точні науки, а треба все пояснити йому та допомогти зробити домашку. Шановні батьки, як ви справляєтеся у цій ситуації?
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 224

Зарегистрирован: Ср ноя 07, 2018 3:39 pm

Сообщение Пн фев 07, 2022 7:10 pm

Re: Як допомогти дитині на дистанційному навчанні

У нас теж дурдом, згадуємо всі предмети наново і вчимося разом з дитиною і це лише четвертий клас, а що буде у старших класах, боюся уявити. Кріпіться, така наша доля, батьківська!
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 58

Зарегистрирован: Пн янв 21, 2019 3:44 pm

Сообщение Пн фев 07, 2022 7:13 pm

Re: Як допомогти дитині на дистанційному навчанні

У нас і так із системою навчання було не все гаразд, що в совку, що в сучасній Україні, а з початку карантину та дистанційного навчання, боюся наші діти виростуть неуками. Потрібна повна та кардинальна реформа освіти! Прикладом має стати Фінська система освіти. А поки що рекомендую озброїться готовими домашніми завданнями та їх вирішенням. Подивіться в інтернеті ГДЗ, на цьому сайті https://ukr-lit.com.ua/gdz
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 178

Зарегистрирован: Пт ноя 09, 2018 8:43 am

Сообщение Пн фев 07, 2022 7:40 pm

Re: Як допомогти дитині на дистанційному навчанні

У кожній ситуації потрібно шукати позитивні моменти, а не вишукувати негатив. На мій погляд плюс дистанційного навчання в тому, що дитина може самостійно навчитися вчитися. У нього з'являється більше відповідальності за навчання.
Аватара пользователя

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 3

Зарегистрирован: Ср июл 27, 2022 2:17 pm

Сообщение Ср июл 27, 2022 2:19 pm

Re: Як допомогти дитині на дистанційному навчанні

Такі проблеми не тільки у вас. Я вважаю, що коли дитина не може самостійно розібратися і рівня підготовки батьків не вистачає, потрібно звертатися до вчителів.

Вернуться в Жизнь города Бердичева

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB