Названия улиц Бердичева.


Архив закрытых тем

Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Я здесь живу
Я здесь живу

Сообщения: 602

Зарегистрирован: Пн ноя 13, 2006 12:08 am

Откуда: Бердос

Сообщение Чт ноя 30, 2006 10:12 am

Названия улиц Бердичева.

Хочу обсудить ситуацию с названиями улиц нашего города.
Лично мне стыдно жить по адресу «такойто» переулок Розы Люксембург :x , или фактически главная улица города называется Карла Либкнехта ( кто это вообще такой?!). И вот еще единственная в мире улица 80-ти летия СССР :shock: .
Кто знает еще интересные названия, не стесняйтесь, поржем вместе :D .
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали

Новичек
Новичек

Сообщения: 23

Зарегистрирован: Пт июл 07, 2006 10:43 am

Откуда: Бердичів

Сообщение Чт ноя 30, 2006 2:13 pm

Уже давно висловлювалася думка про те, щоб замінити вул. Карла Лібкнехта на бульвар ім. Лонського. Останній зробив незрівнянно більше для Бердичева за німецького комуняки. Та й вул. Леніна не завадило б вернути колишню назву - Житомирська (адже краще не придумаєш!), а вул. Свердлова - Махнівська (село було Махнівка в тій стороні, хоча можна Хажинська, Козятинська, Вінницька тощо).

А ще ж залишаються такі унікуми, як К. Маркса, Л. Карастоянової, Р. Люксембург, С. Дзержинського (рідненька :) ) і різних ...-річ СеРеСеР. І до того ж центральні чи одні з головних вулиць міста! Такий собі інкубатор мейд ін ЮеСеСА.

А славні герої та сторінки історії України та Бердичівщини й досі залишаються у небутті. :/
Як, Ви не знаєте, шо таке Бердичів ???
Аватара пользователя

Я здесь живу
Я здесь живу

Сообщения: 602

Зарегистрирован: Пн ноя 13, 2006 12:08 am

Откуда: Бердос

Сообщение Чт ноя 30, 2006 3:51 pm

Колись вельмишановному Мазуру В.К. було задане запитання з приводу зміни назв вулиць, на що Він відповів «це дуже дороге задоволення, міський бюджет, на разі, не може собі цього дозволити». А даремно, на заході України, де я часто буваю, такої стидоби вже як років 10 нема.
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали
Аватара пользователя

Я здесь живу
Я здесь живу

Сообщения: 602

Зарегистрирован: Пн ноя 13, 2006 12:08 am

Откуда: Бердос

Сообщение Пт дек 22, 2006 11:25 am

Я, наприклад, пропоную замінювати по одній вулиці на рік і починати з головних вулиць міста. "І вовки ситі і вівці цілі" :)
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали
Аватара пользователя

Я здесь живу
Я здесь живу

Сообщения: 1130

Зарегистрирован: Вт авг 30, 2005 11:25 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Пт дек 22, 2006 10:19 pm

а я пропоную змінити назву міста та вулиць одночасно, витрати однакові -еффект колосальний :)

Бердичів перейменувати в Бердиш наприклад, або як у нас кажуть Бердос ;)
Рабів до раю не пускають
уважаемые велосипедисты просьба сдать свой транспорт и пересесть на самолёт. win->lin
Изображение
Аватара пользователя

Я здесь живу
Я здесь живу

Сообщения: 602

Зарегистрирован: Пн ноя 13, 2006 12:08 am

Откуда: Бердос

Сообщение Сб дек 23, 2006 12:36 pm

Дімон, що це було? Сарказм?!
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали
Аватара пользователя

Я здесь живу
Я здесь живу

Сообщения: 1130

Зарегистрирован: Вт авг 30, 2005 11:25 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Сб дек 23, 2006 7:07 pm

сприймай як хочеш, але по моєму тема неактуальна, всі звикили до назв, не так як до людей, іменами яких вулиці названо, а просто до назв, наприклад, хто такий Лібкнехт - я навіть не здогадуюсь, але хоч знаю де вулиця, і маю поняття про неі, памятаю як перейменували вул. 9 січня в Чорновола, я ще й досі не звик.... так що там було про сарказм?
Рабів до раю не пускають
уважаемые велосипедисты просьба сдать свой транспорт и пересесть на самолёт. win->lin
Изображение
Аватара пользователя

Я здесь живу
Я здесь живу

Сообщения: 602

Зарегистрирован: Пн ноя 13, 2006 12:08 am

Откуда: Бердос

Сообщение Сб дек 23, 2006 9:03 pm

Справа в тому, що це потрібно було зробити ще 10 років назад. Думаю всі погодяться, що рано чи пізно це все одно буде потрібно зробити. І чим скоріше це зробиться тим безболісніше буде.
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали
Аватара пользователя

Я здесь живу
Я здесь живу

Сообщения: 1130

Зарегистрирован: Вт авг 30, 2005 11:25 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Сб дек 23, 2006 9:29 pm

я гадаю, що під час перейменування вулиць буде великий хаос на пошті, БТІ, телефоністам, Міськвиконкому, всіх підприємствах, та ще багато чого , тому як потрібно переробляти багато документації, а це не аби яка копійка, та й якщо навіть подумати скільки коштує переоформлення документів однієї хатини чи будинку, а взяти хоча б одну вулицю, навіть на 10 будинків, - це дуже велика морока, я уже мовчу про багатоповерхівки, а також ще й у тому, чи захочуть люди жити на вулиці під певною назвою, а запитати, хочуть вони проживати на вулиці з цим імям - необхідно у всіх, або ж це буде недемократично....... ось і виходить критична ситуація, якою ніхто не хоче і не буде займатися
Рабів до раю не пускають
уважаемые велосипедисты просьба сдать свой транспорт и пересесть на самолёт. win->lin
Изображение
Аватара пользователя

Я здесь живу
Я здесь живу

Сообщения: 602

Зарегистрирован: Пн ноя 13, 2006 12:08 am

Откуда: Бердос

Сообщение Сб дек 23, 2006 9:54 pm

А мене хто-небудь питав чи я хочу жити на вулиці під назвою Рози Люксембург, це демократично???
Я розумію що це не проста справа перейменування, але все одно доведеться колись.
До того ж Бердичів буде далеко не першим містом яке це зробить. Можу навести багато прикладів. Ці міста справились з вищезазначеними проблемами.
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали
Аватара пользователя

Я здесь живу
Я здесь живу

Сообщения: 1130

Зарегистрирован: Вт авг 30, 2005 11:25 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Сб дек 23, 2006 10:20 pm

:) може зкинемось по пару гривень, і перейменуємо проблематичні вулиці, назва моєї мене влаштовує ... та запропонуємо меру міста декіька варіантів, та попросимо все ж таки цим зайнятись....
Рабів до раю не пускають
уважаемые велосипедисты просьба сдать свой транспорт и пересесть на самолёт. win->lin
Изображение
Аватара пользователя

Я здесь живу
Я здесь живу

Сообщения: 602

Зарегистрирован: Пн ноя 13, 2006 12:08 am

Откуда: Бердос

Сообщение Сб дек 23, 2006 11:38 pm

Я був би не проти такого варіанту.
В мене є знайомі з міста Червоноград (Львівська обл.), в них зняли Леніна через 1 тиждень після розвалу СерСера, а вулиці перейменували на протязі року. Зараз вони приїздять до мене і обсміюють моє місто коли чюють подібні назви. Це для мене неприємно при чому не тим, що вони сміються, а тим що є з чого сміятись!
Подібні речі ганблять наше місто, і мені дуже хочеться їх позбутись!
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали
Аватара пользователя

Я здесь живу
Я здесь живу

Сообщения: 1130

Зарегистрирован: Вт авг 30, 2005 11:25 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Вс дек 24, 2006 7:11 pm

щодо зміни після розвалу -тоді це було легше, при розвалі -всі зміни можна було рахувати як дрібязкові, але змінювати назви зараз....... не знаю чи є можливості у міста
Рабів до раю не пускають
уважаемые велосипедисты просьба сдать свой транспорт и пересесть на самолёт. win->lin
Изображение
Аватара пользователя

Я здесь живу
Я здесь живу

Сообщения: 602

Зарегистрирован: Пн ноя 13, 2006 12:08 am

Откуда: Бердос

Сообщение Вс дек 24, 2006 9:02 pm

Наша справа вимагати бажаного результату, а над проблемами нехай ломають голову чиновники. Їм за це зарплату плотять.
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали
Аватара пользователя

Я здесь живу
Я здесь живу

Сообщения: 1130

Зарегистрирован: Вт авг 30, 2005 11:25 pm

Откуда: Бердичев

Сообщение Пн дек 25, 2006 10:19 am

потрібно збирати мітинг в честь цього, або збирати голоси на зміни - хто цим займеться?
Рабів до раю не пускають
уважаемые велосипедисты просьба сдать свой транспорт и пересесть на самолёт. win->lin
Изображение
След.

Вернуться в Архив

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB