Інформація з питань електро-, газо-, водопостачання, ...


Архив закрытых тем

Модератор: Bad Boys

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 397

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Сб фев 10, 2018 8:58 am

Тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опал

Шановні споживачі послуг з
централізованого опалення та теплової енергії!

Відповідно до ст.13 Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись пп. 2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бердичівської міської ради рішенням від 30.01.2018р. № 20 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення» встановив для КП «Бердичівтеплоенерго» наступні тарифи на послуги з централізованого опалення для першої групи споживачів (населення):
для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1332,96 грн/Гкал (з ПДВ);
для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 32,50 грн. за 1 кв. м за місяць, протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з ПДВ).
Відповідно до п. 6 ст. 32 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», нарахування плати за новими тарифами буде здійснюватися, починаючи з 15 лютого 2018 року.

Крім того, вищезазначеним рішенням з 01.02.2018р. встановлено тарифи на теплову енергію для потреб:
- бюджетних установ та організацій - 1847,64 грн/Гкал (з ПДВ);
- інших споживачів (крім населення) - 1847,65 грн/Гкал (з ПДВ).

З сайту: http://berdpo.info/news/misto/shanovni_ ... 11014.html

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 397

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Чт апр 26, 2018 4:54 am

Вода у Бердичеві дорожчає з 1 травня

Із 1 травня бердичівляни отримають нові тарифи на воду. На 40% зросте вартість очистки стічних вод. Таке рішення одноголосно прийняли члени виконкому.

«Передбачається встановити тарифи на очистку стічних вод для населення з ПДВ: 8,34 грн за куб, для бюджетних установ – 8.,82 грн і для інших споживачів – 9,18 грн. Загальний тариф водопостачання, транспортування і очистки на сьогодні складає 20 грн, а буде 23 грн 30 коп.», – розповідає заступник міського голови Сергій Онофрійчук.
Читайте повний текст: http://berdichev.info/index.php?categor ... n=showfull

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 397

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Вс май 13, 2018 5:15 am

В Україні кардинально змінюють систему субсидій

В Україні кардинально змінюють систему субсидій

Про які новації відтепер треба знати і на що звертати увагу?

Предмети розкоші та доходи від оренди

У містах мільйонниках нерідкими стали випадки здачі квартир в оренду із своєрідним бонусом – оформленою субсидією на комунальні послуги. При цьому власники помешкання не тільки отримують доходи, а й мають транспортні засоби або інші предмети розкоші.

Відтепер якщо у власності сім’ї є автомобіль, якому менше п’яти років, крім мопеда та авто, наданого органом соціального захисту населення, субсидію не призначатимуть.

Окрім того, доходи від оренди майна,зокрема, від здачі в оренду квартири, тепер необхідно буде також вказувати в деклараціях про доходи – в новій графі «інші доходи».

Великі будинки і квартири

Є помешкання, які виходять за рамки середньостатистичних та відносяться до категорії «преміум класу». До недавнього часу на них також оформлялися субсидії – на підставі того, що прописувалася там одинока пенсіонерка з мінімальною пенсією. Вона, цілком очевидно, була не здатна оплатити повну вартість послуг і зверталась до комісії щодо надання субсидії на понаднормативну площу.

З 1 травня 2018 року діє нове правило: субсидія відміняється якщо площа квартири перевищує 120 кв. метрів, а будинку – 200 кв. м, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Власники такої житлової площі будуть оплачувати послуги у повному обсязі.

Тіньова зайнятість

Чимало українців працюють за кордоном, але при цьому звертаються за призначенням субсидій, декларуючи нульові доходи.

Тепер тим, хто є дійсно безробітним, необхідно буде стати на облік до центру зайнятості. А тим людям працездатного віку, хто претендує на субсидію, але не реєструється як безробітний, бо насправді працює без оформлення в Україні або за кордоном, органи соцзахисту автоматом рахуватимуть дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень.

В Мінсоцполітики переконані, це стимулюватиме українців до офіційного працевлаштування, сприятиме детінізації та усуне соціальну несправедливість, коли субсидію насправді отримують люди з достатньо високими доходами.

З метою стимулювання енергозбереження також з 1 травня 2018 року соціальна норма на газове опалення буде наближена до реальних обсягів споживання і становитиме 4,5 м3 на 1 м2 площі, електроопалення – 30 кВт.год на 1 м2 площі. При призначені субсидії на понаднормову площу житла, норма може бути збільшена не більш ніж на 30%.

Важливо знати й те, що внутрішньо-переміщені особи відтепер зможуть оформити субсидію без договору оренди житла – лише на підставі заяви і декларації, з вказанням складу домогосподарства. Заява стане приводом для обстеження матеріально-побутових умов, а сам акт про обстеження – підставою для призначення субсидії.

Спрощено процедуру отримання субсидій для жителів об’єднаних територіальних громад. Відтепер ОТГ мають право приймати від громадян документи для оформлення субсидії для передачі їх органам соціального захисту населення. Механізм повторює практику звернень до сільських і селищних рад.

Повний текст: http://berdichev.info/index.php?categor ... n=showfull

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 397

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Пн авг 13, 2018 5:40 am

Постачання електроенергії неналежної якості

Інформація для побутових споживачів щодо постачання електроенергії неналежної якості

http://www.nerc.gov.ua/?news=7587
16.05.2018

Останнім часом збільшилась кількість звернень до НКРЕКП щодо постачання електричної енергії неналежної якості у зв’язку з чим звертаємо увагу на наступне.

Відносини між побутовими споживачами та енергопостачальниками регулюються Правилами користування електричною енергією для населення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 № 1357 (із змінами) (далі – ПКЕЕН).

Пунктом 3 Типового договору про користування електричною енергією, що є додатком 1 до ПКЕЕН, визначено, що параметри якості електричної енергії повинні відповідати державним стандартам.

Згідно з положеннями пункту 19 Типового договору у разі відпуску Споживачу електричної енергії, параметри якості якої знаходяться поза межами показників, зазначених у договорі електропостачальник сплачує 25 відсотків вартості такої енергії.

Так, відповідно до ГОСТ 13109-97 «Норми якості електричної енергії в системах електропостачання загального призначення», норми встановленні даним Стандартом, підлягають включенню в технічні умови на приєднання користувачів електричної енергії і в договори на постачання електричної енергії між електропередавальною організацією та користувачами електричної енергії.

Зазначеним ГОСТ визначено 11 показників якості електроенергії та 6 допоміжних параметрів електроенергії, зокрема, визначено нормально допустимі і гранично допустимі значення установленого відхилення напруги на виходах приймачів електроенергії на рівні відповідно ± 5% ±10% від номінальної напруги електричної мережі.

Відповідно до положень пункту 38 ПКЕЕН енергопостачальник, зокрема зобов'язаний забезпечувати надійне постачання електричної енергії згідно з умовами ліцензій та договором; приймати письмові та усні повідомлення (у тому числі засобами зв'язку) побутових споживачів щодо порушення електропостачання або порушення параметрів якості електричної енергії, а також вживати заходів до відновлення електропостачання та приведення показників якості у відповідність з вимогами нормативних документів.

Пунктом 43 ПКЕЕН визначено, що енергопостачальник несе відповідальність за шкоду, заподіяну побутовому споживачу або його майну, в розмірі й порядку, визначених відповідно до законодавства.

Згідно з пунктом 44 ПКЕЕН у разі тимчасового припинення електропостачання з вини енергопостачальника він несе відповідальність згідно з умовами договору у розмірі двократної вартості недовідпущеної побутовому споживачу електричної енергії.

Відповідно до пунктів 45 – 47 ПКЕЕН у разі відпуску побутовому споживачу електричної енергії, параметри якості якої знаходяться поза межами показників, зазначених у договорі, енергопостачальник несе відповідальність і сплачує 25 відсотків вартості такої енергії.

У разі порушення прав побутових споживачів...
Читайте повний текст: http://www.nerc.gov.ua/?news=7587

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 3

Зарегистрирован: Пн окт 01, 2018 9:14 pm

Сообщение Пн окт 01, 2018 9:16 pm

Re: Інформація з питань електро-, газо-, водопостачання, ...

очень все дорого стало

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 397

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Чт окт 18, 2018 11:26 am

Бердичівський РЕМ змінив особові рахунки споживачів

Бердичівський РЕМ змінив особові рахунки споживачів


Змінилися особові рахунки у всіх РЕМ. Повідомлення про це на сайті ПрАТ «Житомиробленерго» було розміщене 1 жовтня. Відтепер бердичівлянам-абонентам потрібно перед вже існуючим до цього часу особовим рахунком додавати додаткові цифри, різні для кожного РЕМ.
Дані зміни потрібно враховувати при виклику нових особових рахунків в пункті "Ваш рахунок" на сайті товариства або через мобільний додаток.

Для Бердичівського РЕМ це цифри 03. Наприклад, 03-1-1-1, 03-111-1111. Повний список можна переглянути на сайті «Житомиробленерго» http://www.ztoe.com.ua/news.php?id=1208

Крім цього всім споживачам потрібно самостійно передавати показники електро
лічильника з 20 по 01 числа кожного місяця по телефону для Бердичівського РЕМ 0412 402150


З сайту: http://berdichev.info/index.php?categor ... n=showfull

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 397

Зарегистрирован: Ср сен 12, 2007 6:14 pm

Сообщение Сб дек 01, 2018 8:36 pm

Ціна на газ з 1 листопада 2018 року

Ціни на газ зростатимуть у три етапи.

У Кабінеті міністрів України оприлюднили постанову з графіком зростання тарифів на газопостачання для населення. Згідно з опублікованим документом, підвищення відбуватиметься у три етапи.


В постанові йдеться про те, що від 1 листопада 2018 року до 1 травня 2019 року ціна на газ для населення становитиме 6235,5 гривні без ПДВ, але без витрат на транспортування та надбавки облгазів. Якщо до ціни додати вищезгадані витрати, то вона становитиме, як повідомлялося раніше, 8549 грн за тисячу кубічних метрів.


Другий етап, запланований урядом, повинен розпочатися від травня наступного року. Тоді блакитне паливо, за розрахунками видання, повинно сягнути 9851, 66 грн.

Від початку 2020 року уряд планує. за умови збереження показника базової ціни, встановити тариф на рівні 12313,85 грн за 1 тисячу метрів кубічних.

Більше читайте тут: https://tsn.ua/groshi/gaz-mozhe-podoroz ... 40008.html
Пред.

Вернуться в Архив

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB