Комп'ютерна мишка


покупаем-продаем

Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 115

Зарегистрирован: Сб сен 07, 2019 10:58 am

Сообщение Вт окт 17, 2023 5:06 pm

Комп'ютерна мишка

Доброго дня! Можливо, хтось з вас знає, де можна придбати мишку для комп'ютера, що працює на низькому рівні шуму та має чудовий сенсор? Я вже зовсім змучився пошуками, але не можу знайти ідеальну модель. Це майже мій останній спосіб знайти відповідь.

Мембер
Мембер

Сообщения: 65

Зарегистрирован: Вс фев 09, 2020 1:18 pm

Сообщение Вт окт 17, 2023 5:07 pm

Re: Комп'ютерна мишка

Звісно, я можу вам порадити. Щоб знайти ідеальну мишку для вас, перш за все, вам потрібно визначити бюджет та ваші основні вимоги до неї. Якщо ви шукаєте мишку з низьким рівнем шуму та високочутливим сенсором, важливо враховувати такі параметри, як DPI (точкок на дюйм) і тип підключення (провідний або бездротовий). Доброю ідеєю буде також переглянути відгуки від користувачів та порівняти різні моделі.
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 115

Зарегистрирован: Сб сен 07, 2019 10:58 am

Сообщение Вт окт 17, 2023 5:09 pm

Re: Комп'ютерна мишка

Дякую за відповідь! А які магазини чи інтернет-магазини ви порекомендували б для придбання такої мишки? Я хотіла б знати, де її можна придбати в Україні.

Мембер
Мембер

Сообщения: 65

Зарегистрирован: Вс фев 09, 2020 1:18 pm

Сообщение Вт окт 17, 2023 5:14 pm

Re: Комп'ютерна мишка

Звісно, в Україні є декілька надійних інтернет-магазинів, де ви можете знайти великий вибір мишок https://allo.ua/ua/myshki-klaviatury/ один із них - це "АЛЛО" . У них великий асортимент мишок різних брендів і моделей. Ви знайдете там мишки з низьким рівнем шуму та високочутливими сенсорами. Завдяки фільтрам на сайті "АЛЛО" ви зможете легко знайти оптимальну модель за вашими вимогами. Переконайтеся, що звернете увагу на відгуки користувачів та порівняйте ціни перед придбанням. Бажаю успішного вибору та приємних покупок!

Изображение

Вернуться в Барахолка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB