Шукаю нове спортивне взуття та одяг


Модератор: Bad Boys

Новичек
Новичек

Сообщения: 27

Зарегистрирован: Ср апр 10, 2024 8:56 am

Сообщение Чт май 23, 2024 9:31 am

Шукаю нове спортивне взуття та одяг

Доброго дня! Займаюсь бігом і шукаю нове спортивне взуття та одяг. Які матеріали і технології зараз найбільш популярні для бігового одягу та взуття? Де в інтернеті можна знайти перевірені магазини з широким асортиментом і акціями на спортивний одяг і взуття?

Новичек
Новичек

Сообщения: 26

Зарегистрирован: Ср апр 10, 2024 8:55 am

Сообщение Чт май 23, 2024 9:31 am

Re: Шукаю нове спортивне взуття та одяг

Доброго дня! Займаючись бігом, шукав нове взуття та одяг. Важливо обирати синтетичні тканини, які відводять вологу і швидко сохнуть. Взуття з амортизацією і підтримкою стопи дуже допомагає під час тривалих пробіжок.

Новичек
Новичек

Сообщения: 27

Зарегистрирован: Ср апр 10, 2024 8:56 am

Сообщение Чт май 23, 2024 9:31 am

Re: Шукаю нове спортивне взуття та одяг

Бігаю вже декілька років і можу сказати, що якісний одяг і взуття дуже важливі. Щодо магазинів, завжди шукаю ті, що мають багато позитивних відгуків і гарантію якості. Акції також допомагають зекономити на покупках.

Новичек
Новичек

Сообщения: 26

Зарегистрирован: Ср апр 10, 2024 8:55 am

Сообщение Чт май 23, 2024 9:32 am

Re: Шукаю нове спортивне взуття та одяг

Щppecof писал(а):Бігаю вже декілька років і можу сказати, що якісний одяг і взуття дуже важливі. Щодо магазинів, завжди шукаю ті, що мають багато позитивних відгуків і гарантію якості. Акції також допомагають зекономити на покупках.

Привіт. Я щороку беру участь у місцевих марафонах, тому якість спортивного одягу та взуття для мене критично важлива. Нещодавно я вирішив оновити свій спортивний гардероб і вибрав для цього інтернет-магазин Екстрім https://extremstyle.ua/ua Я замовив там кросівки для довгих дистанцій та кілька комплектів бігової форми.
Враження від покупки залишились надзвичайно позитивні: товар був доставлений швидко, а кросівки ідеально підійшли по розміру завдяки детальному опису на сайті. Ціни в магазині також виявилися дуже конкурентоспроможними. Зокрема, сподобалася функція порівняння товарів, яка допомогла вибрати найкращий варіант. Тепер раджу цей магазин усім своїм друзям-спортсменам!

Изображение

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 2

Зарегистрирован: Пт май 24, 2024 8:47 am

Сообщение Ср июн 05, 2024 4:18 pm

Re: Шукаю нове спортивне взуття та одяг

Для сына взяла кроссовки Skechers вот такие на https://rozetka.com.ua/ua/krossovki-dly ... /c4633657/ цена всего 1490 грн
Легкие , упругая подошва и выглядят красиво.
Изображение

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB