Хочу дитину


Модератор: Bad Boys

Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 153

Зарегистрирован: Ср ноя 07, 2018 6:01 pm

Сообщение Ср авг 16, 2023 9:13 pm

Хочу дитину

Дуже хочу дитинку, але поки що не виходить у нас із чоловіком її завести, хоча після весілля вже минуло більше року. Ми завжди були впевнені, що дитинка у нас вийде. Але складається все по іншому. Як думаєте, які можуть бути причини того, що я не можу завагітніти? Так важко на душі стає коли думаю про це, ще й одна зараз в Києві, чоловік працює закордоном і приїжджає додому не так часто, як хотілося б.
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 224

Зарегистрирован: Ср ноя 07, 2018 3:39 pm

Сообщение Ср авг 16, 2023 9:17 pm

Re: Хочу дитину

Так причина вашої поки що невагітності зрозуміла неозброєним оком. А від кого ви маєте завагітніти, якщо чоловіка немає з вами поруч? Просто з повітря дітки не беруться, ви ж доросла дівчинка, маєте розуміти це. Якщо ви більше часу проводите нарізно, ніж у місці, то як вам дитинку завести?
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 178

Зарегистрирован: Пт ноя 09, 2018 8:43 am

Сообщение Ср авг 16, 2023 9:18 pm

Re: Хочу дитину

Так, ви напевно з тих жінок, які не вагітніють з першого разу, як то кажуть. Деяким із нас потрібно більше часу, але за умови, що партнер завжди поруч, тож чоловікові треба приїхати в тривалу відпустку або знайти іншу роботу, щоб не покидати вас саму.
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 153

Зарегистрирован: Ср ноя 07, 2018 6:01 pm

Сообщение Ср авг 16, 2023 9:22 pm

Re: Хочу дитину

Так, можливо проблема у тому, що ми мало часу проводимо разом. Але зараз по ішому ніяк
Аватара пользователя

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 243

Зарегистрирован: Пн ноя 05, 2018 3:30 pm

Сообщение Ср авг 16, 2023 9:25 pm

Re: Хочу дитину

Вам просто треба розслабитися і полетіти кудись на відпочинок разом із коханим. Тільки сплануйте його так, щоб потрапити на період вашої овуляції. Її легко прорахувати за вашим циклом або ж скористатися спеціальним тестом для її визначення. Ну і звісно, якщо хочете завести дитинку, чоловіка не відпускайте від себе ні на крок. Ще для власного заспокоєння можете записатися на консультацію в клинику Дахно https://irm.ua/uk/service/ekz-programi

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Stixin и гости: 30

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB