Молитви


Модератор: Bad Boys

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 360

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Ср мар 16, 2022 7:47 am

Молитви

Матір Божа Казанська, заступись за наш Київ, Харків, Одесу, Херсон, Миколаїв, Чернігів, Київщину, Маріуполь, Чорнобильську АЕС, Запоріжську АЕС, за всі наші міста і села, за всю нашу Україну і наш народ і вигони ворога з нашої православної землі.
Господи прости нас грішних і помилуй. Благослови нашого президента, нашу армію і усіх тих хто нам допомагає в цей час. Допоможи нам знищити ворога і перемогу нам даруй. Амінь.

Передайте молитву далі!

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 360

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Ср мар 16, 2022 7:49 am

Re: Молитви

Кажуть, що маємо благословити один одного. Тому я тебе благословляю в ім’я Отця і Сина і Святого Духа.
Я благословляю тебе, твоє серце, твоє життя, твоє здоров’я, твою хату, твою родину, твою роботу, твої фінанси, твої проекти, мрії, щоб прийшов мир!!! В ІМ’Я ІСУСА.

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 360

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Ср мар 30, 2022 8:08 am

Re: Молитви

Добре було б, якби всі цю молитву скопіювали, і молилися кожного дня!

Боже-Отче, в Ім'я Ісуса Христа, просимо Тебе наділи наших воїнів Твоєю надприродною силою, зроби їх непереможними і невразимими, наділи їх Твоєю мудрістю, швидкістю реакції, мужністю, в серця їх пошли Твій мир,
Ти сам стань для них щитом і йди перед ними.
Накажи архангелу Михаїлу бути нашим провідником, до кожного захисника України пристав легіони ангелів.
В Ім'я Ісуса, Твого Єдинородного Сина, дай їм знання і владу наступати на всяку ворожу силу, щоб нічого їм не пошкодило.
Наш Небесний Батько, вдар своєю правицею нашого ворога і розтрощи його, заборони дияволу проявляти будь яку свою дію на території України.
Отче, в ім'я Ісуса збережи наші сім'ї, особливо наших дітей, сиріт, калік, хворих.
Ми багато согрішили перед Тобою, пробач нам.
Пробач і тим, котрі попри небезпеку досі не хочуть Тебе приймати, просимо пробачення від імені всіх українців за гріхи аборту, ворожіння, окультизму, вбиства, проклять, осудження, пліток, брехні, перелюбу, гордині, грошолюбства. Від імені всіх українців ми відрікаємося сатани і його діл і посвячуємо весь народ України Непорочному Серцю Марії. Поглянь на нас, Господи, ми в Твоїх руках, збережи нас, благослови Україну блискавичною перемогою над ворогом, Ісусе довіряємо Тобі!

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 360

Зарегистрирован: Пн дек 07, 2009 8:52 pm

Сообщение Пт дек 01, 2023 6:06 am

Re: Молитви

Святий Боже,
Святий кріпкий,
Святий безсмертний,
помилуй нас.

Від мору, голоду, вогню і війни,
врятуй нас, Господи.

Від раптової та несподіваної смерті
вбережи нас, Господи.

Ми, грішні, Тебе, Бога, просимо:
прости нас, Господи

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 51

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB