Подскажите


Модератор: Bad Boys

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 3

Зарегистрирован: Вт авг 11, 2020 10:38 pm

Сообщение Вс авг 16, 2020 10:23 pm

Подскажите

Подскажите, пожалуйста, где можно посмотреть чемпионат Украины по баскетболу в хорошем качестве. А то танца с бубнами в сопкасте уже задолбали. Заранее спасибо

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 3

Зарегистрирован: Вт авг 11, 2020 7:53 pm

Сообщение Вс авг 16, 2020 11:31 pm

Re: Подскажите

баскетбол чемпионат украины, баскетбол новости xsport - все это, а также прямые трансляции топовых матчей не только баскетбола, а также любого другого вида спорта доступны xsporte - топовый ресурс, если вы увлекаетесь спортом. Обзоры, аналитика, лучшее качество и обширноее сообщество - вы точно не заскучаете с данным порталом.

Постоялец
Постоялец

Сообщения: 225

Зарегистрирован: Ср июл 27, 2016 8:39 am

Сообщение Сб авг 22, 2020 7:47 pm

Re: Подскажите

Много вариантов.

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 6

Зарегистрирован: Пн окт 14, 2024 1:46 pm

Сообщение Вт окт 15, 2024 10:25 am

Re: Подскажите

На сьогоднішній день важливо бути в інформаційному просторі, завжди слідкувати за новинами, як і що відбувається, а той факт, що ми тут можемо поспілкуватися з приводу новин, це дуже круто. Загалом, також дуже важливо приділяти увагу саме новинному порталу, котрий зможе надавати всі актуальні та перевірені новини. Мені дуже пощастило, бо саме завдяки цьому новинному порталу https://smallpcgames.com/, їх неймовірні кібер тематиці новин та глибокому аналізу, цей портал забезпечує своїм читачам повну картину того, що відбувається в кібер індустрії, так і суміжними з нею індустріями. Від ігор до конференцій, від турнірів до головних анонсів - smallpcgames.com є невичерпним джерелом інформації для тих, хто прагне бути в курсі подій. Саме завдяки ним, я завжди знаходжуся в інформаційному просторі, що дозволяє мені бути більш об'єктивним у сприйнятті новини та подій.

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 50

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB