Авто


Модератор: Bad Boys

Новичек
Новичек

Сообщения: 46

Зарегистрирован: Пт сен 24, 2021 6:48 pm

Сообщение Пн окт 11, 2021 7:55 pm

Re: Авто

да и такси на целый день заказывать тоже не очень дешево выходит
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 71

Зарегистрирован: Ср дек 07, 2016 8:50 am

Сообщение Вс янв 16, 2022 7:45 pm

Re: Авто

Макссим писал(а):да и такси на целый день заказывать тоже не очень дешево выходит


Брати автівку в оренду дешевше обійдеться. Я вже прораховував приблизно - зібралися родиною у Львів поїхати й там по місту поїздити на орендованому авто, щоби побільше за 3 дні побачити.
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 58

Зарегистрирован: Вт дек 06, 2016 10:50 pm

Сообщение Пн янв 17, 2022 11:32 am

Re: Авто

Илларион писал(а):Брати автівку в оренду дешевше обійдеться. Я вже прораховував приблизно - зібралися родиною у Львів поїхати й там по місту поїздити на орендованому авто, щоби побільше за 3 дні побачити.


Ми теж з жінкою до Львова зібралися - у нас з нею 22 січня буде 15 років подружнього життя, так ми вирішили цю подію в цьому чудовому місті відсвяткувати. Автівку в оренду я вже забронював - зайшов на https://narscars.com.ua/ua/lviv-r6, а там є такий самий автомобіль, як у мене вдома, ось такий Renault Logan II, як на фотографії. Я саме його й забронював - ще й потішило, що вартість оренди на нього досить прийнятна (27 доларів за добу). Ми у Львові будемо лише 2 дні, так що сума за оренду автівки ніяк не вдарить по сімейному бюджету, зате зможемо їздити, куди заманеться. Зосталося ще знайти автомийку, щоби після користування автівку помити, но гадаю, що вже на місці у когось з містян взнаю таку інформацію.

Изображение

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 2

Зарегистрирован: Вс июн 30, 2024 8:48 pm

Сообщение Пн июл 01, 2024 12:04 am

Re: Авто

Цікаво, я якраз шукав де б отримати права і зараз шукаю такі цікаві теми щоб знати більше

Мимо проходил
Мимо проходил

Сообщения: 4

Зарегистрирован: Пн июл 01, 2024 12:11 am

Сообщение Пн июл 01, 2024 12:16 am

Re: Авто

Доброго дня. Якщо ви про те щоб знайти автошколу, то в мене для вас є надійний варіант. Є досить чудова Автошкола у Кам'янському де ви зможете отримати всю базову підготовку і скласти іспит. Думаю, що якщо ви підшукуєте варіанти, то це - найкращий з них. Привітні інструктори, та підтримка на усіх етапах це те що вас чекає у цій автошколі.

Новичек
Новичек

Сообщения: 13

Зарегистрирован: Чт мар 07, 2024 12:47 pm

Сообщение Вс июл 21, 2024 11:58 am

Re: Авто

как вариант, можно найти по обьявлению частника, который будет за плату возить куда надо
Аватара пользователя

Мембер
Мембер

Сообщения: 52

Зарегистрирован: Сб янв 23, 2021 6:37 pm

Сообщение Вт авг 13, 2024 4:07 pm

Re: Авто

Невозможно не согласиться.

Вернуться в Все, что не подходит не в один из разделов

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Русская поддержка phpBB